ZONGULDAK’ın Devrek ilçesinde faaliyet gösteren  EMN VİZYON TEKSTİL  1 Nisan 2015 yılından beri aktif ve dinamik kadrosuyla üretime devam etmektedir. Başlangıç olarak 100 m2 ‘lik çalışma alanına sahip olan tekstilimiz kısa zamanda büyümeyi başarmış ve istikrarlı ilerleyişini kanıtlamıştır. Şu anda ise 500 m2 çalışma alanında üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

 

 EMN VİZYON TEKSTİL’in kurucusu olan Emine KOCABIYIK 15 yıllık tekstil sektörü deneyiminin vermiş olduğu bilgi ve tecrübelere dayanarak tekstilimizin bu noktaya ulaşmasında büyük bir emek göstermiş ve inançla bu yolda  EMN VİZYON TEKSTİL ailesi ile birlikte yürümeye devam etmektedir.

  Tekstilimiz iki farklı alanda faaliyet göstermektedir ve bu alanlarda kalite ve güvencesi ile müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiştir. İki faaliyet alanında da hem iç piyasaya hem de dünyanın çeşitli ülkerine ihracat yapmaktadır. Faaliyet alanlarımızı incelemek için tıklayınız. 

  Aynı zamanda EMN VİZYON TEKSTİL adlı marka tescilimiz ile tshirt ürünlerimiz de aynı şekilde üretmeye devam etmektedir. Ürün satışlarımızı kendi bünyemiz de yapıp aynı zamanda dışarıdan toplu ürün siparişi de alıp teslimatını sağlamaktayız. Ürünlerimizi  e-katalogumuzdan inceleyebilirsiniz.

  EMN VİZYON TEKSTİL ailesi olarak vizyonumuz; tekstil sektöründe dünyada öncü olan ülkemizde çalışma potansiyeli, istihdam sağlama, ülkemize değer kazandırma gibi hedefler bakımından ülkemizin en büyük tekstil firmalarından biri haline gelip Türkiye’nin sesini dünyaya daha gür bir şekilde duyurma amacı ile bu yolda istikrarlı bir şekilde ilerlemeye devam etmekteyiz. Yaptığımız faaliyetler, kalitemiz, müşteri memnuniyeti gibi konularda ülkemizi temsil etmekten gurur duymaktayız.